ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΗΧΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΗΧΟΣ

Δημοσίευση  giannis-patra Την / Το Τρι Νοε 02, 2010 10:26 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΙ ΚΤΥΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΙΣΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ. ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ; ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΠΑΛΙ ΑΝΑΒΕΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ. (ΠΟΛΛΕΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ)

giannis-patra

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2010
Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΗΧΟΣ

Δημοσίευση  Admin Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 3:36 pm

giannis-patra έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΙ ΚΤΥΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΙΣΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ. ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΚΑΜΜΙΑ ΙΔΕΑ; ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΠΑΛΙ ΑΝΑΒΕΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ. (ΠΟΛΛΕΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ)

Αμορτισέρ άλλαξες. Τα σινεμλπόκ των αμορτισέρ τα άλλαξες?? Μήπως έχουν φαγωθεί τελείως και κοπανάνε στις λακκούβες τα αμορτισέρ?? Τις λαστιχένιες βάσεις της εξάτμισης?? Στο λέω γιατί πίσω αριστερά είναι και η εξάτμιση. Μου έχει τύχει και μένα να ακούω θορύβους από πίσω αριστερά και συνήθως ήταν ή σινεμπλόκ ή βαση εξάτμισης.
Για το λαμπάκι της μπαταρίας κάτι σε κακή επαφή μου κάνει. Μπορεί να μην κάνει καλή επαφή κάποιο καλώδιο από αυτά που πάνε στο δυναμό και με τις λακκούβες να σου δείχνει ότι έχεις πρόβλημα στο δυναμό σου.

Επειδή αναφέρεις "πολλές λακκούβες ρε παιδί μου" να ξέρεις ότι το οι λακκούβες για το Niva είναι παιχνιδάκι. Πίστεψέ με δεν το πτοούν καθόλου. Εδώ στα βουνά του πίνουμε το αίμα οι λακκούβες θα το σταματήσουν??? Καμία σχέση με συμβατικό αυτοκίνητο.
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://nivagr.forumaction.net

Δημοσίευση  sputnik Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 4:18 pm

και σε μένα είχε βγεί το τελικό της εξάτμισης από την βάση του και κοπάναγε στην βάση του κοτσαδόρου (ακριβώς από πάνω). Άσχετο, αλλά πού βρήκες λακούβα στην Ελλάδα? Shocked Shocked
sputnik

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2010
Τόπος : παντού

Δημοσίευση  giannis-patra Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 9:16 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΟΘΗΚΕΣ? ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΒΡΙΣΚΩ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΙς 4 15ΑΡΕΣ ΣΤ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.

giannis-patra

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2010
Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευση  Admin Την / Το Κυρ Δεκ 12, 2010 11:18 pm

giannis-patra έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΟΘΗΚΕΣ? ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΒΡΙΣΚΩ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΙς 4 15ΑΡΕΣ ΣΤ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.

Οι ασφαλειοθήκες βρίσκοντα αριστερά λίγο κάτω από το immobilizer. Έχουν 2 καπάκια. Για την πάνω και κάτω σειρά.
Admin
Admin

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Δεκ 13, 2010 10:35 am

Admin έγραψε:
giannis-patra έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΟΘΗΚΕΣ? ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΒΡΙΣΚΩ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΙς 4 15ΑΡΕΣ ΣΤ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.

Οι ασφαλειοθήκες βρίσκοντα αριστερά λίγο κάτω από το immobilizer. Έχουν 2 καπάκια. Για την πάνω και κάτω σειρά.

Ανοιχτηκε νέο θέμα για τις ασφαλειοθήκες

http://nivagr.forumaction.net/forum-f6/topic-t80.htm
Admin
Admin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης